usb extender uzatma devresi ch315g

extension


Piyasada satılan usb extender / extension kablolarda kullanılan CH315G chip ile ilgili datasheet'i aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Mesafe datasheet'te yüksek hızda 75 metre düşük hızda 300 metre olarak belirtilmiş. Extender'lar arası bağlantı rj45 ve cat-5 kablo ile sağlanıyor. USB aygıtları daha uzak mesafelerde çalıştırmak için kullanılabilir.

ch315g usb extension datasheet download

Yorumlar

  1. Burada P3 denilen USB 3.0 erkek giriş ucu
    USB denilende USB 2..0 erkek ucumu temsil ediyor.

    şamadaki USB yazan kısma erkek usb 2.0 uç takıp, rj45 olan dişi ucun yerine ise erkek usb 1.0 taksam 15 mt uzunlukta cat 5 veya cat6 kablonun herhangi bir ucunada bu devreyi uygulayıp pc için wifi adaptör ü kullansam olumlu sonuç verirmi.

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Önemli Not: Google hesabı paylaşılmamış, unknown yorumlar yayınlanmaz, gizlilkte bir yere kadar. Yazıları paylaş butonundan face, twitter, görselleri pinterest veya instagram whatsapp üzerinden paylaşabilirsiniz. Kırık Linkleri ve konuyla ilgili fikirlerinizi yorum formundan bildirebilirsiniz.

Important Note: Google account is not shared, unknown comments will not be published, to some extent in privacy. You can share posts via face, twitter, photos pinterest or Instagram WhatsApp. You can report your ideas about Broken Links from the comment form.

Popüler Yayınlar:

chrome ile programsız video nasıl indirilir

dc motor yönü değiştirme devresi

grup priz ara kablo yapımı

Ultrasonik fare kuş kovucu devresi

transistör karşılık programları ve txt dosyası

fan aspiratör motoru dönüş yönü değiştirme