2009 blog ödüllerine az kaldıİkincisi düzenlenen blog ödülleri yarışmasına çeşitli kategorilerde bir çok blog katılıyor. Benimde takip ettiğim bloglardan 320volt.com da bu yıl yarışmaya Teknoloji Blogları kategorisinde katılıyor. Oy kullanabilmek için kayıt olmak gerekli. Ancak gözünüz korkmasın kayıt olmak çok kolay. Ben 1 dakikamı ayırdım kayıt için. Ayrıca aşağıdaki kategorilerde bir çok blog keşfedebilirsiniz. Farklı kategorilerdeki bloglarada oy verebilirsiniz. Oy vermek için 26 nisan son gün. 7 gün sonra da sonuçlar açıklanacak.
320volt.com'un mimarı Burhan arkadaşımıza başarılar dilerim, umarım iyi bir derece alır...
Blog ödülleri ana sayfa
320volt.com'a oy vermek isterseniz buraya tıklayın...
- Aile Blogları Kategorisi
- Haber-Gündem Blogları Kategorisi
- Hobi blogları kategorisi
- İş dünyası blogları
- Kadın blogları kategorisi
- Kişisel bloglar kategorisi
- Kültür sanat blogları kategorisi
- Otomobil blogları kategorisi
- Reklam-pazarlama blogları kategorisi
- Spor blogları kategorisi
- Teknoloji blogları kategorisi
- Topluluk blogları kategorisi
- Microsoft Windows Live Spaces Blogları Kategorisi
- Yemek blogları kategorisi

Yorumlar

  1. Geç fark ettim kusura bakmayın ilginiz için çok teşekkürler yarışma sonuçlandı 320volt için 25 kişi oy kullanmış :) tamam üyelik biraz uğraştırıcı ama bu kadarınıda beklemiyordum gerçi kategorinin aşırı genel olmasıda etkili oldu seneye elektrik elektronik kategorisi olursa daha iyi sonuçlar alabiliriz :) iyi çalışmalar

    YanıtlayınSil
  2. Hiç önemli değil. Fark etmediğinizi anladım :) 25 kişinin destek vermesi benide şaşırttı. Ama bu yarışmaya katılmak bile güzel. Dediğiniz gibi kategori elektrik-elektronik olarak genişletilirse daha fazla destek alınabilir. Çalışmalarınızda başarılar dilerim...

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Önemli Not: Google hesabı paylaşılmamış, unknown yorumlar yayınlanmaz, gizlilkte bir yere kadar. Yazıları paylaş butonundan face, twitter, görselleri pinterest veya instagram whatsapp üzerinden paylaşabilirsiniz. Kırık Linkleri ve konuyla ilgili fikirlerinizi yorum formundan bildirebilirsiniz.

Important Note: Google account is not shared, unknown comments will not be published, to some extent in privacy. You can share posts via face, twitter, photos pinterest or Instagram WhatsApp. You can report your ideas about Broken Links from the comment form.

Popüler Yayınlar:

chrome ile programsız video nasıl indirilir

dc motor yönü değiştirme devresi

grup priz ara kablo yapımı

transistör karşılık programları ve txt dosyası

Ultrasonik fare kuş kovucu devresi

Brenner8 9 usb programlayıcı arayüz programı usburn ve kullanım kılavuzu