micro code studio programına pbp derleyici yerini gösterme
Öncelikle micro code studio programını bilgisayarımıza kuruyoruz. Daha sonra harddiskimizin c:\ kısmına pbpdemo klasörünü kopyalıyoruz.
2 programıda aşağıdaki linklerden download edebilirsiniz.
mcs download pbpdemo download
MCstudio programını çalıştırıyoruz. Mcs otomatik olarak pbp derleyicisini arayacaktır. Şayet bulamazsa PBPDEMO klasörünün c dizininde olup olmadığını kontrol ediniz.
Manuel olarakta pbpdemo klasörünü buldurabiliriz. Wiev menüsünü tıklayınız. Buradaki compile and program options seçeneğini tıklayın. Açılan pencereden find manually butonuna basın ve c dizininden pbpdemo klasörünü seçin. Find automatically seçeneği ile otomatik olarak arama yaptırabilirsiniz.
mcs download pbpdemo download
MCstudio programını çalıştırıyoruz. Mcs otomatik olarak pbp derleyicisini arayacaktır. Şayet bulamazsa PBPDEMO klasörünün c dizininde olup olmadığını kontrol ediniz.
Manuel olarakta pbpdemo klasörünü buldurabiliriz. Wiev menüsünü tıklayınız. Buradaki compile and program options seçeneğini tıklayın. Açılan pencereden find manually butonuna basın ve c dizininden pbpdemo klasörünü seçin. Find automatically seçeneği ile otomatik olarak arama yaptırabilirsiniz.
Demo versiyonu kullanmıyorsanız bu klasörün ismi pbp2.47 olabilir.
Büyük görmek için resimlere tıklayınız...
![micro code studio pbp micro code studio pbp](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhfthHgIG30IUENVBNWbWpEWW12iG7bc0urbKp4a9G00QBCvTPwtMVABon7oLHLbqrwTP950Ml71lXWopjMHG_IbdDQhCC3qUYpQwP55QRJ20gWKSw0aaFrwfCg3XP8FpSEABlMjmXib_A/s720/0143.jpg)
Yorumlar
Yorum Gönder