BlackBerry Süper Uygulamalar Geliştirme Yarışması başlıyor

blackberry

BlackBerry İş Ortakları Fonu, bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek “Süper Uygulamalar – Super Apps” yarışmasın başladığını duyurdu. Toplam ödül değeri 1.5 milyon dolara ulaşan, Türkiye’den de mobil uygulama geliştiricilerinin katılabileceği yarışmaya başvurular, 6 Eylül 2010 tarihine kadar yapılabilecek

Mobil uygulama geliştiricilerine gün doğdu. Akıllı telefon BlackBerry’nin İş Ortakları Fonu (Blackberry Partners Fund™ Developer Challenge) bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan “Süper Uygulamalar -Super Apps” yarışmasını başlattı. Bu çerçevede geliştiricilerin BlackBerry® Uygulama Platformunun eşsiz özelliklerinden yararlanan yeni uygulamalar geliştirmeleri bekleniyor.

Dağıtılacak ödüllerin toplam değeri 1.5 milyon dolara ulaşacak “Süper Uygulamalar -Super Apps” yarışmasında bu yıl bir ilk yaşanacak. Buna göre, BlackBerry geliştiricileri yarışması, uluslararası anlamdaki büyümeye paralel olarak, Amerika, Latin Amerika, Asya Pasifik, Avrupa-Orta Doğu ve Afrika’dan oluşan dört ana bölgeye yayıldı. Böylece, söz konusu yarışmaya Türkiye’den de mobil uygulama geliştiricilerine katılma fırsatı doğdu.

Ekte bültenin tamamını değerlendirmenize sunuyoruz..

Saygılarımızla,

Yorumlar

Popüler Yayınlar:

chrome ile programsız video nasıl indirilir

grup priz ara kablo yapımı

Ultrasonik fare kuş kovucu devresi

dc motor yönü değiştirme devresi

Brenner8 9 usb programlayıcı arayüz programı usburn ve kullanım kılavuzu

transistör karşılık programları ve txt dosyası