9 Şubat 2010 Salı

elektronik projeler için çözüm merkezi

elektronik projeler için çözüm merkezi
Firmanızın elektronik alanında desteğemi ihtiyacı var. Sizin için elektronik alanında projeler için çalışabiliriz. Çözüm merkezindeki İletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Elektronikle hobi olarak uğraşanları da unutmadık, istediğiniz projeyi sizler için hazırlayabiliriz. Aşağıdaki linkten elektronik projeler için çözüm merkezine gidebilirsiniz. Görüşmek dileğiyle...

elektronik projeler için çözüm merkezi

Not: Öğrenci projeleri kesinlikle yapılmamaktadır.

Güncelleme 24.03.2011 : Durum artık kit devre üretimi ve satışına dönüştü, hayırlısıyla...

7 yorum

avatar

ücretsiz host kullanmazız komik olmuş
:)

avatar

Sadece iletişim için kullandığımız bir site.
Zamanımda yok fazla bu host işleri için. Şu ana kadar yaptığımız ve ileride yapacağımız projelerin bilgilerini de ilave edeceğim.

avatar

bir konuda site yöneticileri ve yapımcılarını tebrik ediyorum ilk defa üye olmadan işime yarayan bir dosyayı bulabildim sırf bu yüzden siteye üye olacağım açık görüşlü insanlar oldukları için..

avatar

Hosting ve domain için sponsor olabilirim.
Değerli paylaşımlarınız için de ayrıca teşekkür ederim.

avatar

İlginiz için teşekkürler. İletişimdeki mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.

avatar

elektronik devrelerde elektronlar üretecin artı yününde akıyo ya elektoronları eksi kutuptan göndermek için ne yapabiliriz

avatar

Kaynak : http://www.biltek.tubitak.gov.tr

Elektronlar - kutuptan + kutuba doğru hareket ederler.Elektrik akımının yönü + kutuptan - kutuba doğru olarak yaygınlıkla kabul edilmiştir. Bu sadece genel bir kabuldür (Ekvator ya da meridyenler de buna benzer olarak normalde olmadığı halde genel olarak kabul edilen şeylerdir).Elektriksel hesaplamalar yaparken biz de bir düzeni kabul eder, ve sonuçlarımızı o düzene uygun olarak değerlendiririz. Yani akımın yönünü - kutuptan + kutuba doğru da kabul edebiliriz. Önemli olan, bütün işlemlerimizi işin başında kabul ettiğimiz duruma uygun olarak yürütmemizdir.