pic basic pro dersleri


Sayın Erol Tahir Erdal (ete) tarafından hazırlanmış mükemmel bir kaynak. Pic programlama öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyenler için faydalı olacaktır. Dersler pic'ler hakkındaki temel bilgilerin ardından basitten zora şeklinde hazırlanmış projeler şeklinde ilerliyor. Ayrıca proteus ile her dersin uygulama devresini simule edebilirsiniz. Aşağıdaki linkten 11 dersten oluşan dosyayı indirebilirsiniz.

Pic basic pro Türkçe bilgiler download
alternatif link:
Pic basic pro Türkçe bilgiler download
Uygulama dosyaları proteus programında hazırlanmış. Proteus demo programı ve proteus Türkçe e-kitap için buraya tıklayınız...

Güncelleme: 12 ve 13. dersler yayınlandı buraya tıklayarak derslere ulaşabilirsiniz...

Bu yazıda ilginizi çekebilir:

Proton basic ve dersleri

Yorumlar

Yorum Gönder

Önemli Not: Google hesabı paylaşılmamış, unknown yorumlar yayınlanmaz, gizlilkte bir yere kadar. Yazıları paylaş butonundan face, twitter, görselleri pinterest veya instagram whatsapp üzerinden paylaşabilirsiniz. Kırık Linkleri ve konuyla ilgili fikirlerinizi yorum formundan bildirebilirsiniz.

Important Note: Google account is not shared, unknown comments will not be published, to some extent in privacy. You can share posts via face, twitter, photos pinterest or Instagram WhatsApp. You can report your ideas about Broken Links from the comment form.

Popüler Yayınlar:

chrome ile programsız video nasıl indirilir

dc motor yönü değiştirme devresi

transistör karşılık programları ve txt dosyası

grup priz ara kablo yapımı

Ultrasonik fare kuş kovucu devresi

elektrikli fırın devre bağlantı şeması