ücretsiz elektrik-elektronik kursu


www.sokede.com sitesinde yayınlanan bir ilanı sizlerle paylaşmak istedim. İstanbul-Bahçelievler'de bir meslek lisesinde ücretsizelektrik-elektronik kursu verilecek. (Milli eğitim bakanlığından onaylı) Özellikle istanbul'da oturan ve elektrik-elektronikkonusunda kendisini geliştirmek isteyen arkadaşlar için faydalı olacaktır.

Aşağıdaki linkten ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz elektrik-elektronik kursu için buraya tıklayınız...

Güncelleme: Kurs sona ermiş ve bahsettiğim site yayından kaldırılmıştır.11 Ocak 2009

Yorumlar

  1. Merhabalar, Beylikdüzü Elektrikçi firması ile geçtiğimiz günlerde belli başlı elektrik arızaları için çalışma talebimiz olmuştu. Kısa süre içerisinde elektrik arızalarımızı gideren beylikdüzü elektrikçiye teşekkür ediyor, herkese tavsiye ediyorum.

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Önemli Not: Google hesabı paylaşılmamış, unknown yorumlar yayınlanmaz, gizlilkte bir yere kadar. Yazıları paylaş butonundan face, twitter, görselleri pinterest veya instagram whatsapp üzerinden paylaşabilirsiniz. Kırık Linkleri ve konuyla ilgili fikirlerinizi yorum formundan bildirebilirsiniz.

Important Note: Google account is not shared, unknown comments will not be published, to some extent in privacy. You can share posts via face, twitter, photos pinterest or Instagram WhatsApp. You can report your ideas about Broken Links from the comment form.

Popüler Yayınlar:

chrome ile programsız video nasıl indirilir

dc motor yönü değiştirme devresi

grup priz ara kablo yapımı

Ultrasonik fare kuş kovucu devresi

transistör karşılık programları ve txt dosyası

fan aspiratör motoru dönüş yönü değiştirme