hakkımda


          Elektronikle ilgili bir site hazırlama fikri 2006 yılından beri düşündüğüm bir konuydu. Bildiklerimi ve yeni öğrendiklerimi paylaşmak istiyordum. 2007'in şubat ayında google pages ile oluşturduğum web sitemde ilk yazılarımı yazmaya başladım. Ardından google sites uygulamasıyla yaklaşık 1 sene yazılarıma devam ettim. Ve şimdi blogger da oluşturduğum www.elektroinfo.org isimli bloğumda paylaşımlara devam ediyorum.
Sizinde yayınlanmasını istediğiniz projeleriniz veya yazılarınız varsa d.nacikaya@gmail.com adresinden bana mail yoluyla gönderebilirsiniz. Yukarı menüdeki Kategoriler kısmında yer alan ilgilendiğiniz konulardan proje veya yazılarınızı gönderebilirsiniz. Sizin isminiz ve imzanızla konu yayınlanacaktır.

         2010 yılının ocak ayından itibaren çeşitli elektronik kit devrelerin tasarım ve imalatını yapmaya başladım. Aşağıdaki linkten de projelerimin olduğu web sitesine bakabilirsiniz. Ürünlerin bilgisayar ve mobil cihazlar tarafında kaynak kod desteği vermekteyim.        Ayrıca windows, ios ve android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için uygulamalar geliştirmekteyim.

       Aynı zamanda 2006 yılından beri bir devlet kuruluşunda çalışmaktayım. İlave olarak Pickat projesi ekibinde çalışmaktayım:Görüşmek dileğiyle...
Davut Naci Kaya
Elektronik Teknisyeni

Bloğu beğendiyseniz sanal para hesaplarımdan destek olabilirsiniz:


BITCOIN   BTC >
141zPSKarBQzSJXFuQnU84fspUzyywsGY2


ETHEREUM   ETH >
0x447684edb3ed93d66355a23b970af13f4b7f374f


LITECOIN   LTC >
LUxwJeeXGUh36ErZSjrxyHDNhAPNJQRDbK


Not: Bir konu ile ilgili sorunuz var ise lütfen o konunun yayınlandığı sayfadaki yorum ekle linkini kullanınız.

Fotoğrafsız hakkında sayfası olmamalı :-)

Popüler Yayınlar:

chrome ile programsız video nasıl indirilir

grup priz ara kablo yapımı

Ultrasonik fare kuş kovucu devresi

fan aspiratör motoru dönüş yönü değiştirme

transistör karşılık programları ve txt dosyası

dc motor yönü değiştirme devresi