21 Nisan 2007 Cumartesi

hakkımda

Elektronikle ilgili bir site hazırlama fikri 2006 yılından beri düşündüğüm bir konuydu. Bildiklerimi ve yeni öğrendiklerimi paylaşmak istiyordum. 2008'in şubat ayında google pages ile oluşturduğum web sitemde ilk yazılarımı yazmaya başladım. Ardından google sites uygulamasıyla yaklaşık 1 sene yazılarımadevam ettim. Ve şimdi blogger da oluşturduğum www.elektroinfo.org isimli bloğumda paylaşımlara devam ediyorum.
Sizinde yayınlanmasını istediğiniz projeleriniz veya yazılarınız varsa d.nacikaya@gmail.com adresinden bana mail yoluyla gönderebilirsiniz. Yandaki Kategoriler kısmında yer alan ilgilendiğiniz konulardan proje veya yazılarınızı gönderebilirsiniz. Sizin isminiz ve imzanızla konu yayınlanacaktır.

2010 yılının ocak ayından itibaren çeşitli elektronik kit devrelerin tasarım ve imalatını yapmaya başladım. Aşağıdaki linkten de projelerimin olduğu web sitesine bakabilirsiniz. Ürünlerin bilgisayar ve mobil cihazlar tarafında kaynak kod desteği vermekteyim.Ayrıca ios ve android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için uygulamalar geliştirmekteyim.

Görüşmek dileğiyle...
Davut Naci Kaya

Not: Bir konu ile ilgili sorunuz var ise lütfen o konunun yayınlandığı sayfadaki yorum ekle linkini kullanınız.